سلاح ما ایمان است ، ترور کار شما

 

بازماندگان شیطان جوسازی می کنند

 

سید محمد آذربخش (مدیر پایگاه)

 

دیروز در پاسخ فردی که از اعدام رئیس فرقه کیهانی پرسش نموده بود آوردیم که ما در مقام صدور حکم اعدام نیستیم. مبنای ما فتوای 15 تن از مراجع تقلید در ارتداد رئیس شما است.

امروز یاران شیطان دربند با اراجیف گویی و لاطائلات بافی بر علیه پایگاه تخصصی عرفانهای کاذب نوشتند پایگاه طاهری را تهدید به قتل کرده است!

ما هیچکس را تهدید به قتل نکردیم ، ما حکم اسلام و مراجع تقلید را نوشتیم ولی شما و جوخه ترور طاهری (گروه ترور مبارزان سبز فرقه کیهانی) نه تنها 20 نفر از محققان و منتقدان را بارها رسما و کتبا تهدید به قتل کرده بلکه چندین بار به ساحت مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی توهین کرده و بیت ایشان را تهدید به ترور نمودید! و بیاد داشته باشید که در پرونده رئیس شما اقدام به دو ترور ثبت شده است نه در پرونده ما!

ما به قاطعیت قوه محترم قضائیه در برخورد با مدعیان دروغین ایمان داریم، ما به حکم قاضی و به حکم دستگاه قضائی احترام می گذاریم و یقین می دانیم که بهترین حکم را صادر خواهند کرد.

ولی شما یاران شیطان که امروز کاسه چه کنم چه کنم به دست گرفتید ، بدانید که طاهری طوق لعنت را بر گردن شما افکنده و آتش جهنم و عذاب دنیا را برایتان تضمین کرده است.

 

 

 

پیوند:

فتوای مراجع تقلید در مورد کلاسهای فرقه"حلقه کیهانی"

لیست ترور فرقه "عرفان حلقه" اعلام شد

چرا رئیس فرقه حلقه کیهانی مرتد است؟

افشاء ارتباط فرقه کیهانی و فرقه رجوی

شورای فرقه کیهانی: دیوار نویسی کنید، به خیابانها بریزید، شایعه پخش کنید!

اظهارات فرقه کیهانی: هدف عرفان کیهانی انتقام از ولایت فقیه می باشد!

/ 12 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مبارزان سبز

. 1- ادعاي «منم فرعون شما» به دقت تجزيه و تحليل مي شود. ادعايي كه روكش هايي از «من خادم اين مردم هستم...» دارد. بحث منيت فرعوني خامنه اي (وضعيت فرعون بودن) و انحصار طلبي در ديكتاتور اسلامي به خوبي جستجو و یافت مي شود. 2- خادمي كه فرمان قتل و جنايت و تجاوز به ناموس مردم را صادر مي كند. 3- دروغگويي با پوشش دروغ مصلحتي، قتل مسلمانان با برچسب ناچسب ضرورت حفظ حكومت اسلامي، غارت عمومي و تصرف اموال مردم غيرانقلابي و ضدانقلاب (ضد ولايت فقيه)

محی الدین

مطمئن باش که همه ما طاهری رو بعنوان یک انسان بزرگوار دوست داریم و در قلب ما جا داره فقط بعنوان یک انسان والا. اگر سکوت کردیم و کلاسها رو تعطیل کردیم فقط بخاطر عدم فشار به اون بود اگر هر حکمی به جز آزادی برای ایشان صادر بشه ما کلاسها رو مجددا شروع میکنیم و در واقع چیزی برای از دست دادن نداریم. حتی با اعدام ایشون ما بیشتر تشویق به ادامه راه میشیم. باور نداری امتحان کنید. البته اکثر ما می دونیم داستان در این مورد بیشتر مشکل شخصی با طاهری هست وگرنه شماها غم دین و خدا و .. ندارین. مهندس طاهری هم قبلا به پایان راه خودش به این صورت آگاه بود و ترسی از مرگ نداشت. به هر حال اینها رو برای این می نویسم که آگاهت کرده باشم وگرنه می دانم نرود میخ آهنین در سنگ. من هیچ اعتقادی به توهین و ... برای افرادی مثل تو ندارم فقط از خداوند برای همه انسانها آگاهی می خواهم. حتی اگه ما ها رو شیطان می دانی یه چیزی رو بهت بگم: شیطان هم خدا داره، خدا هم برای همه یکی هست پس زنهار. با آرزوی هدایت برای تمام بشریت. این پیغام رو هم مطمئنم که تایید نمی کنی اما اگر بخونی وفکر کنی به همون من راضیم. [لبخند]

نرگس

خودتم خوب میدونی که جز دروغ چیزی نمیگی.هر آدم عاقلی این رو میتونه از لحنت بفهمه.این طوق لعنتی که به گردن شماست رو که نصیبتون کرده؟؟؟

نرگس

کاش واقعا مشکل امثال شما با نبود بعضیا حل میشد.تا بندگی کی رو بکنید!!

جناب آقای به اصطلاح متخصص عرفان های کاذب که باید دید از کجا این تخصصتان را کسب کرده اید که آبروی اسلام و مسلمین را با این نسبت های ناروا (به خود و دیگران) برده اید، سلاح شما تا به حال زور بوده و نه ایمان حالا هم که برای خودتان دشمن فرضی ساخته اید و لابد تصور می کنید هنوز کسی هست که به جوسازی های به اصطلاح پایگاهتان اهمیت دهد! نام شما به ننگ در تاریخ ثبت شده است اما همانا خدواند توبه کنندگان را دوست دارد؛ تا بیش از این رسوای عالم نشده اید به خود بیاید

مسیحا

غدیر تجلّی ولایت و حاکمیت انسان کاملی است که با الگو گیری از حکومت کوتاه او می توان جامعه ای به وجود آورد که هدف اصلیش برقراری امنیت و عدالت همه جانبه برای تمامی افراد و گروه ها با هر نوع اعتقاد بدون هیچگونه ترس و واهمه ای باشد. تمامی مشکلات فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مان ناشی از فرصت سوزی ها و قدرت افسار گسیخته و بی قید و بند افرادی است که خود را تابع هیچ ضابطه و معیار شرعی، عقلی و عرفی ندانسته و تنها تابع هواهای شیطانی، ظالمانه و اقتدارگرایانه خود می باشند. از خداوند عزیز و حکیم سعادت و توفیق تمامی مردم جهان در دستیابی به اهداف بلند الهی و انسانی خویش را که همان عدل علوی است خواستاریم.

گیله مرد

اذرخش عزیز مراجع بزرگوار تقلید بطور مشروط نظر داده اند.اسم کسی را هم نبرده اند.هنرپیشه این داستان هم طاهری نبوده است طاهری هم شهادتین را اقرار کرده مراجع بزرگوار دیگری هم ایشان را تائید کرده اند بیشترین حمله را هم به طاهری میکنید.بنظر شما مقداری بو نمیدهد این حملات؟ کسی با خشونت های شما طرفدار شما نخواهد شد با محبت خار ها گل میشود.دوست عزیز با تامل بیشتر نظر بده تا حرفت خریدار داشته باشد.ممنون از اینکه جواب میدهی

تا ابد می توانید فریاد بزنید که این روز نیست و شب است؛ اما در مقابل میلیون ها انسانی که به وضوح خورشید را می بینند این شمایید که رسوای عالمید به سیاهدلی دعا می کنیم برایتان چرا که شیعه علی (ع) هستیم

محی الدین

نه عزیز منظورش اون سه هزار میلیارده[چشمک]

110

سلام سید عزیز خیلی جالب جواب این شیطان پرستان را میدید خدا حفظت کند دلاور. فکر کنم بیشتر سوزش اینها از خنده بزاره که استاد رو سیاه کرده بود و تقلید صدای طاهری رو میکردند (نیست صداش مثل همون امو نوروزه نازکه!!)[نیشخند][گل]