فعالیت فرقه انحرافی عرفان حلقه در تهران + تصاویر

همزمان با دستگیری دو عضو فعال/
پروژه فیلم سازی فرقه کیهانی ناکام ماند
وی مدتی است که بازداشت شده و طی دوهفته اخیر هم چند جلسه دادگاه برایش تشکیل شد. همزمان با دادگاهی شدن وی فردی بنام ص.پ که امور سایتها و هدایتهای رسانه ایی وی را انجام می داد بدلیل ارتباط با شبکه های ماهواره ایی و معاند نیز دستگیر شد...
به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی شبکه خبری آتی نیوز؛ فرقه کیهانی از جمله تشکیلاتی می باشد که چند سالی است به فعالیتهای منحرفانه و غیر قانونی در پوشش عرفان و درمان مشغول بوده و در همین راستا با تشکیل کلاسهای مختلف به سرکیسه کردن مردم مشغول بوده است.
 
رهبر این تشکیلات کذایی با جعل دو عنوان «مهندس» و «دکتر»، مدعی بود که به قدرت فرادرمانگر بودن دست پیدا کرده است. افرادش در شهرهای کشور به عضوگیری از میان افراد و به ویژه جوانان عاشق حقیقت و عرفان پرداختند. عرفان را در ازای ترمی نزدیک به 50 هزار تومان آموزش می دادند و گواهینامه عرفان صادر می کردند!
 
پس از مدتی، با مداخله نیروهای مختلف امنیتی و انتظامی کارش ناتمام ماند! و پس از یک مدت دیگر، عده ای از ثبت نام شده ها در کلاس های او، در اثر آموزه های آمیخته با تضاد و خلاف آیین عرفان اسلامی، سرخورده شدند و سر به وادی حیرانی گذاشتند! سیستم تحت رهبری وی بسیار هوشمندانه طراحی شده زیرا با روکش اسلام آمده است و چون درست و نادرست در آن مخلوط شده، تشخیص چهره واقعی آن کار دشواری می نمود.
 
بنا به این گزارش رهبر این فرقه مدتی است که بازداشت شده و طی دوهفته اخیر هم 4 جلسه دادگاه برای رسیدگی به امور اتهامی وی تشکیل شد.

همزمان با دادگاهی شدن و اعترافات ، فردی بنام «ص.پ» که امور سایتها و هدایتهای رسانه ایی این تشکیلات غیرقانونی را انجام می داد نیز دستگیر و بدلیل ارتباط با شبکه های ماهواره ایی و معاند تحت مراقبت می باشد. در این اوضاع پسمانده های این فرقه بفکر فیلمسازی افتاده و در نظر داشتند با ساخت فیلمی مستند و ارسال آن به رسانه های بیگانه مظلوم نمایی کرده و افکار عمومی را به سمت خود متوجه سازند.
 
در همین راستا شب گذشته در تعدادی از مناطق پر تردد شهر تهران بنرهایی با عکس رهبر این تشکیلات نصب کرده و وی را همچنان متخصص فرادرمانی نامیدند تا با فیلم برداری از این بنرها به مخاطبان وانمود کنند که در و دیوار شهر پر است از نام این شخص اما وی اجازه فعالیت ندارد!
 
در همین زمینه یک نیروی امنیتی در گفتگو با آتی نیوز تاکید نمود که این پروژه با هوشیاری نیروهای مرتبط شناسایی و با شکست روبرو شد.
 
این نیروی امنیتی تاکید کرد قبلا هم این ترفند توسط تشکیلات غیرقانونی ایلیا رام ا... نیز امتحان شده و با شکست روبرو شده بود و ای کاش طرفداران فرقه کیهانی از ترفندی جدید استفاده می کردند.
 
این مسئول امنیتی در پایان اعلام نمود خانم «ب.ع» مسئول شاخه تبریز این تشکیلات قانونی که به تازگی دستگیر شده است اعترافاتی مبنی بر چگونگی ارتباط مسترها با رهبران این فرقه نموده است که بزودی بخشی از این اعترافات رسانه ایی خواهد شد.
 
 
/ 19 نظر / 63 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیسان

سلام چرا به این جنبشهای نوظهور دینی نام عرفان های نوظهور داده شده؟ آیا شما که این پایگاه رو رهبری می کنید تحصیلات دانشگاهی دارید؟ یعنی این مباحث توی دانشگاه و در رشته ی خاصی هم قابل پیگیری هست؟

mahdi

وبلاگ خیلی خوبی داری موفق باشی بیا وبلاگ من و کلی اس ام اس بخون اگه خواستی منو با(جک و لطیفه و اس ام اس)لینک کن بعد بیا وبلاگ من ودر قسمت "ارسال لینک" وبلاگتو ارسال کن

محمد شاهرخی

یه سوال داشتم فعالیت این فرقه فقط توی تهران یا شهرهای دیگه ام هست

محمد شاهرخی

فعالیت این فرقه ها فقط داخل تهرانه

یه غریبه

میسپرمتون دست خدا که نمیتونین حق رو از باطل تشخیص بدین گفت ان یار کز او گشت سر دار بلند/جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد حالا شما درکی از چیزهایی که استادم میگن ندارین خدا میبخشتتون.مطمئنم خود بزرگوارش هم شما رو میبخشه.... در پناه حق

محمد

مهندس سابق دکتر فعلی! ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ - پنجشنبه، ۱٩ آبان ۱۳٩٠ سلام ببینید چقدر کلاه برداری ها و پول پرستی های این طاهری پرستها و گند کاری های اینها بوی تعفن میدهد، به هیچ طریقی حاضر نیستند از پول هنگفت و باد آورده ساده لوحان دست بردارند. حتی به قیمت بدبختی دیگران. طاهری و سران اینها هرچه زودتر باید اعدام شوند،.... ==================== [ماچ][تایید][دست][گل]

راستی

شما که با هیچ مرکز دولتی و اطلاعاتی رابطه نداری جز:113 و 114

یه غزیبه

مطمئنا حق بر باطل پیروزه و عکس العمل هر کاری رو تو همین دنیا میبینیم. ما که به شما کاری نداریم و براتون طلب خیر هم میکنیم موندم شما از چی ناراحتین که اینجور تفتیش عقاید میکنید.موسی به دین خودش عیسی به دین خودش. شما رو هم تو قبر ما نمیذارن که دارین خودتونو میکشین. اگه خیلی انسانید اول گناهان خودتون رو رفع و رجوع کنید بعد به دیگران گیر بدین. عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت /که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت/من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش/هر کسی ان درود عاقبت کار که کشت...

اریا

اوهوم.....

یه غزیبه

نکنه شما ادعای پیغمبری بعد از رسول الله صلی الله رو دارین که دارین بدعت جدید میذارین؟ خود پیغمبر هم به کار کسایی که خدا پرست بودن کاری نداشت شما که یه ادم معمولی هستین چه کار به کار مردم دارین؟ اون عزیزی هم که اسیر شماست رو سپردیمش به ذات اقدس خدا و برای شما ستمگرا هم عاقبت به خیری طلب میکنیم ... فراموش نکنید هر کسی چند روزه نوبت اوست.... یا حق