امام زمان قلابی در رشت + دانلود فیلم

 

ظهور امام زمان دروغین و دستیارش در رشت(اختصاصی پایگاه)

 

 

 

عکس فوق مربوط به فردی است که خود را امام مهدی بن حسن العسگری می نامد ولی نمی داند قران چند سوره دارد!!!

این آقا هم دستیار ویژه امام زمان دروغین و قران ناطق هست !!!


دانلود فیلم

11 mb

/ 4 نظر / 72 بازدید
110

سلام ، تشکر از شما . اما وقتی طاهری گفته که دیگران را شفا میده!!!!! و به خودش و حتی زنش هم الهام میشه و اسمش رو هم گذاشته "کشف !" ، و تازه میگه من نه تنها خودم بخدا وصل میشم بلکه اجازه و آموزش داده تادیگران هم به خدا وصل شوند (کاری را که حتی پیامبران نمی توانستند انجام دهند و به خدا وصل شوند!) و بازهم از ترسش که دستگیر نشه اسمش رو گذاشته بود "" اتصال به شبکه ... !!!"" و ۴۰ هزار مرید هم داره و ۲۰ سال هم آزادانه فعالیت کرده و هنوز هم اعدام نشده و دارد هوا را آلوده میسازد. این بدبخت دیوانه که دیگر با ان یک مرید و ادعای امامت عددی نیست! که. راستی چرا شیادانی مثل این بابا و طاهری سابقا خیلی کم بودند؟؟! امیدوارم با اعدام طاهری که بزرگ اینها است دیگر شیادان هم تا سالها جرات شیادی از ساده لوحان را نکنند.

sya

این بنده خدا مریضه بهتره ببرنش درمان هرکی ببینه میفهمه

مبارزان سبز

به نام بی نام او حكومت مطلقۀ ولايت فقيه، نظام اسلامي خامنه اي كه به مزاح آن را جمهوري اسلامي ايران هم مي خوانند از منظر معتبرترين كارشناسان بين المللي در علوم اجتماعي و اديان، فاحش ترين فرقۀ حكومتي قلمداد شده، که خود شامل فرقه هاي مختلفي است. خامنه اي سركردۀ فرقۀ‌حكومت ولايت فقيه بعد از آنكه حكومت ديكتاتوري او به حکم جامعۀ‌جهاني و كارشناسان و رسانه هاي بين المللي بعنوان نمونۀ كامل يك فرقه شناسايي شد، رويۀ فرار به جلو را در پيش گرفت و طي سالهاي اخير غوغا بازی‌های سياسی و شاخ و شانه‌ کشيدن‌های جنجال ‌آفرينانۀ تبليغاتی را به طريق بي سابقه اي در متهم ساختن ديگران به فرقه بودن در سراسر ايران به راه انداخت. جنجال بيت رهبري و دستگاه ولايت فقيه از یک نقطه نظر در سالهاي اخير بر فرقه بودن عرفان كيهاني متمركز بوده است، كه در رابطه با اين فرافكني توجه شما را به كتاب فرقۀ ولايت فقيه و اخوان شياطين جلب مي كنم. كتابي كه بطور مستند و بر پايۀ تحقيقات و مستندات و نه بر پايۀ مشتي باورهاي زنگار گرفته و نه برپايۀ تصورات و موهومات به تشريح عناوين زير مي پردازد. نويسنده كه خود از كارشناسان بين المللي مباحث مرتبط با فرقه ها مي

M

سلام سید عزیز ارتباط این دو چیست؟؟؟! لطفا توضیح فرماید . با تشکر فراوان [گل][متفکر] ---------------------------------- مبارزان سبز و عرفان كيهاني!