وعده جانشین رهبر فرقه کیهانی برای سال2012

ادعای مضحک دستیار متواری رهبر فرقه کیهانی
درباره سال2012

 

به گزارش ادیان نیوز، «ش.ن» از اداره‌کنندگان تشکیلات فرقه کیهانی که مدت‌هاست به ترکیه فرار کرده و از آنجا نیروهای این فرقه را هدایت می‌کند، روز گذشته و در پیام تبریک سال نوی میلادی بیان کرد که در این سال اتفاقات عجیبی روی خواهد داد که به سود فرقه کیهانی تمام خواهد شد.

بدین صورت که همه انسان‌ها نیت‌های خود را آشکار خواهند کرد و مشخص می‌شود چه کسانی در حلقه رحمانی و چه کسانی در حلقه شیطانی هستند!

البته این خانم پا را فراتر گذاشته و عنوان کرده است این موضوع به سال 2012 محدود نمی‌شود، بلکه یک دهه را در بر می‌گیرد. در واقع وی با طرح این موضوع پیشاپیش راه را بر هرگونه محقق نشدن ادعای پوچش بسته است تا اگر در سال 2012 ادعایش به حقیقت نپیوست، آن را به سال‌های بعد تسری دهد.

به گزارش فارس، «م.ط» رهبر فرقه کیهانی نیز از قبل در کلاس‌هایش گفته بود که سال 2012 سال تعیین‌کننده‌ای برای فرقه کیهانی است و هر کسی نسبت به این حلقه مخالف باشد به جریان شیطانی وصل است و موافقان به حلقه رحمانی متصل خواهند شد.

این خرافات در حالی از سوی رهبر فرقه کیهانی ـ که داعیه مسلمانی دارد ـ بیان می‌شود که اساساً مباحث مربوط به سال 2012 مبحثی است که توسط صهیونیست‌ها مطرح شده است تا بدین وسیله توجه عموم مردم به مسایل ماورایی در راستای اهداف یهود جلب شود./رجا

/ 4 نظر / 38 بازدید
سجیل.رجمنا

با سلام کیهانی نام داشتن عرفان آنها مربوط به مسایل کیهانی ومسایل حاشیه ای کیهانی می باشد که در ارتباط با اجنه وشیاطین می باشد وحلقه نام داشتن عرفان آنها مربوط به مسایل جادوگری می باشد زیرا جادوگران برای اینکه جاودانه بودن اعمال خود را نشان بدهند فرآیند کاری خود را در داخل حلقه بیان ویاداشت می کنند می بینید که اکثر شکل هایی که روی ابلیسک ها وجود دارد داخل حلقه ای به شکل بیضی است که به زبان هیروگلیف می باشد وسیستم کاری ایشان به روش تلبیس می باشد که از آموزه های ابلیس می باشد و باید دید ایشان که می گوید حلقه رحمانی یا حلقه شیطانی از دید چه کسی بررسی می شود بایستی مطالعه شود که از دید سفید حلقه رحمانی وحلقه شیطانی چه معنی دارد واز دید سیاه حلقه رحمانی وحلقه شیطانی چه معنی دارد وبرای رد ادعای رهبر فرقه کیهانی در رابطه با سال 2012 از طرفی می دانیم که سیستم شمارش خدا بر اساس سیستم دوازده تایی می باشد که اگر هم چیزی باشد به نفع خدا از دیدگاه سفید که ایشان آمده جای خدا با شیطان را عوض کرده ویا به عبارتی موضوع را تلبیس کرده است. طاهری یک جاهل از دیدگاه سفید است ویک عالم از دیدگاه شیطان است. ان الشیطان کان للرحمن عص

سالار

سلام در مورد مسائل سال جاری میلادی اطلاعات کلی موجود است که اگر حوصله داشته باشید میتوانم برایتان بفرستم.

یاسر

اگر خانم نیرومنش مسلمان هستند،‌چرا روزها و ایامی مانند 13 رجب و ... را تبریک نمی گویند، ولی سال میلادی را تبریک گفتند؟ ظاهرا دم خروس خیلی نمایان شده است. راستی بعضی از اعضای این فرقه نم نمک به منافقین نزدیک شده اند. احتمالا در آینده نزدیک اعضای این حلقه سیاسی خواهند شد.

هانیه

سجیل جان برو کشکتو بساب!!!همه دنیا قبولش دارن تو کی هستی؟؟سوادت چیه؟؟در حد استاد نیستی.آدمین جان توام که راست میگی به هیچ جا وابسته نیستی..... هه هه هه هه هه [خنده]