تبلیغ بهائیت زیر پوشش موسسه خیریه

 

فعالیت بهائیت زیر پوشش موسسه خیریه "م" (اختصاصی پایگاه)

 

 

عوامل بهائیت با نفوذ به بدنه یک موسسه خیریه که در زمینه بیمارهای خاص فعالیت دارد دست به تبلیغ بهائیت می زنند.  موسسه خیریه غیرانتفاعی "م" 500 خانواده را زیر پوشش داشته و با سازمان بهزیستی کشور همکاری دارد.

موسسه فوق از سال گذشته با حمایت رسانه و سایتهای بهائیت تبلیغات وسیعی در فضای مجازی به راه انداخته است. عمده هزینه های این موسسه توسط افراد خیر و مردم تامین می شود.  حضور عوامل دست پروده اسرائیل در این موسسه خیریه که در تهران و شیراز دفتر دارد  و استفاده از حمایت مالی مردم خبر از پروژه جدید بهائیان را می دهد. 

گفتنی است عوامل بهائیت صاحب دو شرکت بزرگ در زمینه صنایع درب و محصولات آموزشی کودکان نیز هستند.

 

/ 9 نظر / 47 بازدید
صابر

موسسه "م" همان محك نيست؟

صابر

با هزار توام چيكار ميشه كرد؟

110

کمی هم در مورد موسسه مثلا خیریه بهشت یاس که نون دونی طرفداران طاهری و سرداران سابق .... بود بنویسید و اینکه مدیران ان میلیاردها از طاهری و مریدانش پول گرفته و سال قبل موجب فرار طاهری از قانون شدند اما امسال هنوز زورشان به عدالت و قانون نرسیده (فردا معلوم نیست چه شود!!؟) آیا پشتش را خالی کرده اند؟ یا زورشان مثل دستگیری قبلی نرسیده است که طاهری را آزاد کنند!؟ یا شاید هم دیدند این دفعه طاهری با اتهام ارتداد و افساد فی الارض روبرو است دیدند خودشان را قاطی نکنند و کنار بکشند بهتر است!

علی

با سلام ..1-اگر امکان دارد بفرمایید تحصیلات شما در چه زمینه ای بوده 2-شما که در زمینه عرفان مطلب مینویسید آیا مراتب عرفان و سلوک را چه بصورت نظری و عملی طی نموده ایید ؟ با تشکر

sya

محک؟ باورم نمیشه! الله اکبر

سارا

بهای اند که باشند وقتی کار خیر می کنند چه اشکالی دارد من نمی دانم چرا هر چه را که مردم علاقه نشان می دهند از نطر شما یا مرتدند یا بهاییند یا منافقند یا صهیونیسم فقط مومن و خداشناس واقعی شمایید بابا ما اگه نخواهیم از راه شما بریم بهشت باید کی و ببینیم

راستی

دیگه چیزی نیست بهش گیر بدی اختلاس ، فرقه انحرافی احمدی نژاد و ....

صدرا

فکر میکنم محک باشه انجمن حمایت از مودکان سرطانی

میثم

میشه بیشتر توضیح بدین : چند سال تبليغ تلویزیوني دو تا از محصولات چند ماه قبل مشخص شد كه از ريشه و اساس (مديرعامل تا نگهبانش) همه بهائي هستند!!! جالب اينجاست كه دو تا شركت در امور آموزشي كودكان و در مورد دربهاي امنيتي شركتها و سازمانها!!