هزینه یک هفته درمان در انجمن شفای وسواس

 

مدعیان و سرکیسه کردن مردم (اختصاصی پایگاه)

 

*بیژن ترکه دار

می خواهیم از سواستفاده یک موسسه یا انجمن سخن بگوییم، موسسه ای که مدعیست تنها شفا دهنده وسواس در جهان است. به بهانه شفای وسواس چندین میلیارد سواستفاده مالی از مردم  کرده است. ریز دریافتی های این موسسه غیرقانونی در هفته ابتدائی درمان را برای اطلاع همه اعلام می کنیم:

1-      تست های اولیه در دفتر موسسه: 35000تومان

2-      یک جلسه مشاوره ابتدائی: 40000 تومان

3-      دفتر استفراغ روانی: 4000تومان

4-      4 کتاب موسسه: 38500تومان

5-      جلسه مشاوره دوم: 20000تومان

6-      تست های خانگی: 109000تومان

7-      یک هفته درمان: 700000تومان

پرداخت همه موارد بالا برای بیمار اجباری می باشد.رئیس موسسه شفای وسواس گر چه مدعی داشتن دکترا است ولی در حقیقت دارای لیسانس پرستاری  هست.

جالب اینجاست که بعد از یک هفته درمان آنهم با هزینه های بسیار بالا که گفته شد برخی از بیماران با عبارت شماره رفوزه شدید از ادامه درمان کذایی منع می شوند.

اگر چه فعالیت این موسسه از آبانماه سال قبل غیرقانونی اعلام شده اما موسسه فوق فعالیتهای خود را ادامه می دهد!

 

 

پیوند:

انجمن شفای وسواس از آغاز تا انحلال + فیلم مستند

 

/ 14 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی

خوب معلومه دیگه حرفای حساب تایید نمیشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با ایمیل معتبر هم براتون فرستادیم تایید نکردید این بد اخلاقیه

mhn

سلام.آیا این انجمن هنوز فعالیت می کند؟آیا آقای ع.الف هنوز مشاوره می دهد؟حکم دادگاه برای این آقا چه بوده است؟

mm

من وسواس شدیدی داشتم ودرمان شدم لابد درمان من هم دروغو فریبه نه؟ضمنا من تمام روش های درمانی موجود رو کاملا امتحان کرده بودم و وسواسم درمان نشد اخر سر دکترا بهم گفتن باید تا اخر عمرم دارو بخورم ولی با این انجمن وسواس من کاملا درمان شد.

mhn

روش این انجمن برای کسانیکه وسواس شدیدی دارند،کاملا گول زننده است، چون مثلا شستشوی آنها از 2 ساعت به نیم ساعت کاهش می یابد و وسواسی فکر می کند که درمان شده! من خود شاهد بودم که آقای ع.ا چگونه بیماران را تحقیر می کرد و رازهای جنسی مراجعین دیگر را با ذکر نام نزد من افشا می کرد( که خلاف اخلاق مشاوره ای است). من باچشم خود در همان جلسه اول دیدم که چگونه مرا به همسرم بدبین کرد.او ادعا می کرد که همسر م نمی خواهد درمان شوم،در حالیکه کاملا اشتباه می کرد و مرور زمان این را ثابت کرد.نوار های صوتی ایشان را دارم که تمام موارد فوق را ثابت می کند.او زندگی مرا تا آستانه فروپاشی جلو برد که اگر لطف خدا و هدایت او نبود ، الان در کنار همسر مهربانم نبودم. اکنون من دارو درمانی وروان درمانی را همزمان انجام می دهم و از نتیجه آن بسیار بسیار خرسندم .الهی شکر

ایمان

خلاصه میگم اگه من با انجمن آشنا نمی شدم الان با وجود تنشهایی که در کار و زندگیم دارم تا حالا سر از دیوونه خونه در آورده بودم، من راضی از پولی که پرداخت کردم . کمی از کتابهاشو مطالعه کنید قضاوت راحتتر میشه .

mhn

من چند جلد از کتابهای ایشان را مطالعه کردم: نغز درمانی ، درمان عملی وسواس برای وسواسی ها، راههای افزایش عزت نفس ،مهارت خودآگاهی ،مواجهه با ترس و شفای وسواس. ایشان روش شناختی پیکان عمودی از دکتر برنز را استفاده کرده وبه اسم چهل چرا به نام خود ثبت کرده اند.همچنین روش برون ریزی و تخلیه هیجانی را با نام استفراغ روانی به اسم خود ثبت کرده اند.این روزها حرفهای قشنگ زیاد می توان زد ولی حرف کجا و عمل کجا؟دوست عزیز اگر سر از دیونه خونه در نیاوردی علتش همت واراده خودت و کمک خدا بود نه انجمن! تا باورهای شما عوض نشه تغییر غیر ممکنه.یادم نمی ره که برای تامین هزینه لامپهای انجمن چگونه توسط حامد از مراجعین پول نقدی بدون رضایت آنها می گرفت ! من مقاومت کردم آنقدر آقای سیاح با من بحث کرد تا من ناچار شدم کمک کنم، چون می ترسیدم مرا برای مشاوره نپذیرد! قبلا وقتی به علت گرفتاری در یک جلسه گروهی ایشان شرکت نکردم،جلسه مشاوره فردی مرا کنسل کرد! بد دهنی های ایشان هیچوقت یادم نمی رود،خدا ازش نگذرد...

ایمان

من وکیل مدافع انجمن نیستم حتی خودم ایراداتی براشون دارم مثلا مواجه جنسی که روش تاکید میشد حتی به روش غیرشرعی ! و لیکن جمله انجمن که فاعل غیرمشروع بهتر از فرد مفعلوله به نظر من حرف درستیه ، هر چند تا الان نتونستم توجیه مذهبی براش پیدا کنم !! خب از طرفی هم روانشناسان و روانپزشکانی هم تز دارو رو دنبال میکنن که خوشحالم لااقل اونجا نبودم !

anjomanshafasvas.blogfa.com/post-9.aspx

علی واثق

این آقای دکتر! پشتش به کی گرمه که به وزیر بهداشت هم نسبت ایجاد (باند دارو) و (.... !) میده و احدی جرات نداره ازش ،اثبات این مدعا رو بخواد ؟ به این آدرس سر بزنید: anjomanshafavasvas.blogfa.com/post-9.aspx anjomanshafasvas.blogfa.com/post-9.aspx