رد پای سفارتخانه خارجی در ترویج عرفان کاذب

رد پای سفارتخانه خارجی در ترویج عرفان کاذب  
در این خصوص می‌توان به حمایت دستگاه‌های امنیتی یک کشور خارجی جهت اخد دکترای افتخاری برای یکی از لیدرهای این فرقه‌های منحرف نیز اشاره کرد.
فرقه گرایی و ترویج عرفانهای کاذب یکی از دستور کارهای عوامل بیگانه در خصوص تهاجم به باورهای دینی کشورهای اسلامی است. 

یکی از کارکنان یکی از سفارتهای خارجی در تهران به تبلیغ عرفانهای کاذب می‌پردازد. این فرد ایرانی الاصل (پدر ایرانی و مادر روسی)، رابط دفتر جذب داوطلب دوره متافیزیک و شرکت‌های دیگر است.

فرد مذکور با پوشش سفارتخانه ضمن ارسال ایمیل‌هایی با مضامین تبلیغ درمان درد‌های جسمی و ذهنی به وسیله روشهای متافیزیک، اقدام به تبلیغ بحثهای عرفان کاذب می‌کند و توانسته نفرات زیادی را نیز جذب کند.

در این خصوص می‌توان به حمایت دستگاه‌های امنیتی یک کشور خارجی جهت اخد دکترای افتخاری برای یکی از لیدرهای این فرقه‌های منحرف نیز اشاره نمود.
/ 5 نظر / 34 بازدید
ali

با سلام من پیشنهادی برای شما دارم. آقای طاهری 8 دوره مباحث نظری و عملی عرفان برگزار کرده که هر کدام 2 ماه طول کشیده است لطفا شما نیز با توجه به اطلاعات تان و منابعی که در اختیار دارید تمامی مطالب تک تک دوره ها (هر هفته یک مطلب) را به نقد کشیده و به علاقمندان نشان دهید (در این بلاگ یا دیگر سایتهاخیلی کم به آن پرداخته شده است) اگر شما واقعا به سلام وفادارید و نیت تان در مورد این عرفان خیر است لطفا این مهم را به انجام برسانید در غیر این صورت تمامی اسنادی که ظاهرا بر علیه آقای طاهری است هیچ تاثیری بر افکار حامیان ایشان نخواهد داشت و

م- ا

سلام به شما دوست عزیز، طرفداران طاهری جواب نقد هارا که نداده و نمیتوانند بدهند، اگر میتوانستند در سایت اظهار ظهور و یا همین سایت جواب میدادند! حال این هیچ فقط کافی است جواب همین یک سوال را بدهند که چرا استادشان که مثلا استاد عرفان هم هست!!!! سالهای سال به دروغ گفته مهندسه این چه جور عرفانی است که پایه گذار و استاد ان با دروغ راه خود را آغاز کرده مگر چه اشکالی داشت طاهری از همون اول کار راستش را بگوید که دیپلم ندارد و ژست مهندسی نگیرد آیا برای عرفان باید حتما مهندس بود آیا پیامبر اکرم مهندس بود! آیا رو سیاهی از این بدتر هم میشود ننگ بر طاهری شیاد باد که با این رو سیاهی نام عرفان را لکه دار کرد!!! ننگ بر پول پرستانی باد که به نام عرفان به دختران پاک تجاوز کرده و مخالفانشان را ترور میکنند! ننگ بر عرفان حلقه باد!

ساوالان

با سلام اگر کسی با گذراندن 8 دوره دو ماهه ( 18 ساعت ضربدر 8 مساوی است با 144 ساعت) ادعای شناختن اسلام و گذاشتن پا در وادی عرفان شود و بدون سئوال پرسیدن از مستر خود و با خواندن فقط دو کتاب از استادشان تزهای جناب مراد شان را قبول کند و لطفی نکنند که در حاشیه کلاسهای هفتگی شان کتب اسلامی و عرفانی دیگر اندیشمندان و عالمان را خوانده و چشم بر هم گذاشته و به خویشتن خویش مراجعه کنند تا تحلیلی داشته باشند ! آیا میتوانند به نقد مطالب نشسته تا مدعی حقانیت تز مراد خودشان باشند؟؟!! مواظب باشیم که دشمنان , اسلام را نشانه رفته اند و تئوریسینهایشان اینچنین پنداشته اند که میتوانند روح و روانمان را تسخیر و بر جدالمان ! خنده شیطانی بکنند ! زهی خیال باطل که به لطف آقا امام زمان این بار نیز تیرشان به هدف نخواهد نشست . خداوند دل و دیده همه مارا باز تا با شناخت صحیح تسلیم شویم .

ساوالان

با سلام , تحولات در عرصه بین الملل و به ویژه در خاورمیانه نیاز به بصیرت افزایی عمومی در سطح جامعه را دارد که یک ضرورت اجتناب ناپذیر است , نگاهی به تاریخ نه چندان دور در عرصه گفتمان دینی و پرچمداران احیا فکر دینی ( سید جمال الدین اسدآبادی , شیخ محمد عبده , شیخ عبدالرحمن کواکبی , اقبال لاهوری و ... و سرآمد همه منادیان بازگشت به دین , امام خمینی (ره) که صدای آیین حیات بخش اسلام و مکتب نبوی را به دنیای اسلام رساند و زمینه ساز افول گفتمانهای دیگر گردید) استعمار غرب را برآن داشت که با نقاب اسلام و ترویج آن ظهور و رسوخ و ریشه دواندن در مبانی اعتقادی را در دستور کار قرار دهد , که بی جهت نیست اشاعه این نوع به نام عرفان و فعالیت مزورانه , پیچیده و به ظاهر اسلامی !! در لابلای اقشار مختلف / دوستان , عزیزان , برادران و خواهران گرامی که در مرحله اول در لفافه پزشکی !! و بعد از آن به گمان شناخت عمیق از اسلام !! در این کلاسها شرکت میکنید بیایید بر اساس حدیث معروف از حضرت علی (ع) که فرمودند : (( من تفکر ابصر)) با فکر کردن بر روی موضوع و ارزیابی درست و نادرستی آن با جریانها و حرکتهای انحرافی مقابله کنیم , موفق باشید

110

اسخ: سلام كسي كه 60 سال در راه دين و عرفان قدم برداشته نمي گويد من عارف هستم و كلاس عرفان مي گذارم ولي افراد بوالهوسي مانند طاهري با چندتا كاغذ پاره نوشتن اونهم مطالبي كه در ضديت با اسلام ناب است ادعاهاي بزرگي دارند. [دست][گل]