اقدامات ضد انقلابی فرقه کیهانی ادامه دارد...

روند اقدامات معاندتی فرقه کیهانی ادامه دارد

 

 

دهن کجی جدید شورای عرفان کیهانی به حکم قوه قضائیه:

کلاسها را برگزار می کنیم...هیچکس جلودار ما نیست!

 

شورای اداره کننده فرقه کیهانی در ادامه ی روند قانون شکنی خود با صدور اطلاعیه ای دستور  برگزاری کلیه کلاسهای عرفان کیهانی را صادر نمود. لازم به توضیح است، طبق حکم صادره پارسال دادگاه انقلاب برگزاری کلیه جلسات عرفان کیهانی و تبلیغ آن در داخل کشور ممنوع و غیر قانونی می باشد.

همیهنان ارجمند در صورت ملاحظه و اطلاع از برگزاری کلاسهای عرفان کیهانی یا محل اختفای مسترهای این فرقه ضاله را در هر نقطه از ایران اسلامی، مراتب را به پلیس 110 یا شماره تلفن گویای 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهند.

 

 

 

متن بیانیه شورای عرفان کیهانی:

 

به نام بی نام او

قابل توجه تمام رهروان پرتوان عرفان حلقه و مردم سرزمین پارس

 

با توجه به گذشت 36 روز از بازداشت استاد دکتر محمد علی طاهری عزیز و صورت نگرفتن هیچگونه اقدامی از طرف مقابل در راستای آزادی این بزرگ مرد جهانی، و همچنین تداوم افتراها و تهمت های ناجوانمردانه ای که به این عرفان کاملاً خدامحور نسبت داده شده و ادامه یافته است، به اطلاع عموم می رسانیم در راستای تنویر افکار عمومی نسبت به آموزه های رحمانی استاد دکتر محمد علی طاهری عزیز، از روز شنبه به تاریخ 21 خردادماه 1390 کلیه کلاسهای عرفان حلقه تا زمان آزادی استاد عزیز برگزار خواهند گردید.

امید است که با حفظ وحدت بتوانیم ضمن گسترش این عرفان خدامحور، شاهد آزادی هرچه سریعتر استاد عشق باشیم.

همچنین مربیان محترم عرفان حلقه که خود راهنمایان این راه الهی هستند ضمن رعایت امانتداری از آموزه های استاد عزیز، از وارد نمودن هرگونه نظر شخصی در کلاسها، سعی نمایند تا فضای کلاسها را به فضایی سرشار از ادراک الهی نموده و از این طریق این شعور مثبت را در سراسر جهان گسترش دهند.

در پایان هم اعلام می نماییم ما رهروان حقیقی عرفان حلقه همانند کوه استوار هستیم و هیچ نیروی زمینی و ماورایی نمی تواند ما را از ادامه ی مسیرمان باز دارد و با لطف الهی این عرفان خدامحور را هرچه بیشتر در سراسر جهان گسترش خواهیم داد.

با تشکر و به امید آزادی استاد عشق و موفقیت هرچه بیشتر عرفان حلقه

رهرو عرفان حلقه

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
M

طاهری ۳۵ روز است غذا نخورده و نخوابیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.new1.interuniversalmysticism.tk/news/3-important-news/641-1390-03-14-20-05-25.html

امید

با سلام لطفا منابعی را که از انها نقل میکنید ذکر نمایید چون به نظر بنده این اطلاعیه به هیچ عنوان مورد تایید شخص اقای طاهری نمیباشد و برخلاف اظهار ایشان در سایت می باشد.و این اقدام از جانب مخالفان ایشان برای تخریب می باشد.

محمد

با سلام و تشکر خواستم بپرسم خبری از طاهری دارید؟ مثل اینکه ایندفه خیلی جدی است و به امید خدا ۲۰۱۲ سال اعدام طاهری است.

محمد

اینها حتی به کار گرفتن انرژی را هم بلد نیستند و فقط از نیروی تلقین افراد استفاده میکنند و به همین دلیل همن هستش که فرادرمانی بر روی برخی افراد جواب میدهد و بر روی بسیاری از افراد کاربرد ندارد زیرا تلقین پذیر نیستند.شگردشان هم این است که قبل از مثلا درمان بر روی بیمار ساعتها برای فرد از اثرات این روش و فرادرمانی میگویند تا این تلقین و باور را در فرد ایجاد نمایند و ...، در عین حال از این تلقین و فرادرمانی برای بازاریابی استفاده کرده و با این ترفند افراد را به دام کلاس های مستر ها میاندازند و میگویند اگر میخواهی کاملا خوب شوی و درمانت ادامه داشته باشد باید خودت کلاسها را بیایی (یعنی حد اقل ۴۰۰-۵۰۰ هزار تومان بدهی!)تا بتوانی خودت به درمانت ادامه دهی و خودت ، خودت را و دیگران را درمان کنی و با این شگرد( پس از شستشوی مغزی )نیت شیطانی و کفر گویی و سخنان شیطان را در کلاسها به خورد افراد معصوم میدهند، و از آنها فقط یک مرید بی اختیار میسازند.متاسفانه افراد کمی مثل من میتوانند پس از به دام افتادن و گذراندن این کلاسها دوباره آگاه شوند و حقیقت و دروغ های اینها را ببینند و بشنوند!

محمد

مگر می شود انسان 40 روز غذا نخورد و زنده بماند. می خواهند افسانه سازی کنند: افسانه طاهری غذا نخور در اوین! --------------------------------------------- کسی که بدون دیپلم ، “”مهندس صنایع”" و “”استاد دانشگاه تهران”" باشه! نمیتونه حالا چند ماهی هم غذا نخوره و …؟!!! سخت نگیرید دوست من![قهقهه][قهقهه][چشمک]

malume ke kelasaro edame midim shoma az agah shodane mardom mitarsid hagham darin chon age mardom befahman majara chiye ruzegare amsale shoma be akhar mirese