فرزند امام زمان از خوزستان ظهور کرد!

 

فرزند امام زمان از خوزستان ظهور کرد!


به گزارش خبرنگار جنبش سرخ حسینی - مدت سه سال  است که گروهی موسوم به احمد حسن یمانی به سرکردگی فردی بنام علی ذوالفقاری شروع به فعالیت نموده واقدام به جذب جوانان و فریب دادن آنها می نماید.

این فرد ادعا می نماید که فرزند امام زمان می باشد بر همین اساس حسن یمانی نامه هایی به مراجع تقلید نجف اشرف و قم از جمله آیت الله سیستانی و مقام معظم رهبری ارسال نموده است و آنها را به خود و ایمان آوردن به او و مأموریتی که از جانب پدرش یعنی امام زمان(عج) دارد دعوت نموده است.

لازم به ذکر است ازجمله فعالیتهای عمده گروه مذکور جذب جوانان می باشد که بنا به اظهارات و ادعاهای ذوالفقاری گروه آنان نیز موفق گردیده که در شهرستان شادگان بیش از یکصد نفر را بنام انصار جذب نمایند.

یکی دیگر از سرکردگان این گروهک فردی است خلافکار و از اشرار مسلح می باشد.

گفتنی است این گروهک در فضای مجازی دارای سایت می باشد و به تازگی پیامک های را با محتوای :«یمانی وصی و رسول امام زمان یعنی احمد بن الحسن در شادگان می باشد و هر روزه جلسه تشکیل داده و دلایلش بر حق است و از متن قرآن می باشد  و ایشان کلاً ظهور کرده است.» برای مردم منطقه ارسال نموده است.

/ 8 نظر / 17 بازدید
الهام

واقعا جالب بود پس ما خوزستانی ها باید حواسمونو حساب جمع کنیم

مهتاب

امان از دست این دروغگوهای بی عقل!!

saeid

salam dadash khobi matalebet bahal bud

ق.ن-.مزیدی

آیا کسی که به آقای علی ذوالفقاری این اتهام را زده به عواقب این کار هم فکر کرده؟

ناظري

من از حوزه علميه شادكان هستم بنظرم اول بايد خوب تحقيق كنيد علي ذوالفقاري يك مبلغ سرسخت ودر عين حال خيلي جاهل است وداراي افكار ضدانقلابي ونيز اطلاعات كاذب از علما ميباشد اما شما اورا فرزند امام معرفي كرديد واصلا اطلاعات بسيار ضعيف ارايه كرديد واين اثر معكوس خواهد داشت بهتر است كه از مطلعين جستجو كنيد

ببخشيد اكر مشخصات را نشان ندهيد ممنون ميشم

کربلایی

سلام نامبرده لعین در بصره است وبه دروغ به خوزستان نسبت داده شده است.افرادی از طرف او به تمامی مناطق ایران گسیل شده اند که ضاله بودن آنها اظهرمن الشمس است..باتشکر