رد شفاعت در کلاسهای عرفان حلقه
ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ٢۸ اسفند ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: تضاد فرادرمانی با اسلام ،فرقه های شیطانی ،بررسی فرقه حلقه ،نقد عرفان حلقه

رد شفاعت در کلاسهای عرفان حلقه

 

به نقل ازجوان آن لاین اخبار بدست آمده از فعالیت فرفه ای انحرافی حکایت دارد که نقش ائمه را در تعالی انسانی کاملا انکار می کنند.

اخبار بدست آمده از فعالیت فرفه ای انحرافی حکایت دارد که نقش ائمه را در تعالی انسانی کاملا انکار می کنند.
به گزارش«جوان آنلاین»،این فرفه انحرافی که «شعور کیهانی»نام دارد،عمده فعالیتهای خود را در برخی استان های مرکزی و شمال غرب کشور متمرکز کرده و جلسات منظمی را با حضور برخی از اعضای خد برگزار می کند.
گفته می شود در جلسات اخیر گروه شعور کیهانی در یکی از استانهای شمال غرب، با رد شفاعت امامان و پیامبران! تصریح شده است که چنین چیزی اصلا وجود ندارد، خواندن دعای توسل و واسطه قرار دادن آنها عملا شیطانی و شرک به خداست، نذر دادن هم یک نوع رشوه است
قابل توجه و تأمل است که کتابهای انتشار یافته این گروه ارتباط خدا و انسان به عنوان شبکه شعور کیهانی تعریف شده و نقش ائمه عملا انکار شده است.
شایان ذکر است مربیان استانی این فرقه هر هفته به تهران آمده و در جلسات توجیهی شرکت می نمایند و در پایان هر دوره آموزشی یک گواهینامه و کارت عضویت به اعضاء داده و یک تعهد و عهد نامه از آنها گرفته می شود.

 

جام جم آنلاین