ساتیا سای بابا و آئین آلت پرستی،درست یا نادرست!! آ
ساعت ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ روز ٢۳ فروردین ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: سای بابا ،ساتیا سای بابا و آئین آلت پرستی،درست یا نادرست!! ،آلت پرستی ،بررسی سای بابا

ساتیا سای بابا و آئین آلت پرستی،درست یا نادرست!!


آیا ساتیا سای بابا یک آلت پرست و بت پرست است یا عارف است؟ متن زیر را بخوانید نظر فردی است که از نزدیک آشنا میباشد: دیدگاههای یک دانشجوی ایرانی مقیم هند درباره سایی بابا.

 

امروز می خواهم در مورد سایی بابا صحبت کنم. از آنجا که در هند هستم و دسترسی به همه نوع منابع در این باره دارم خوشحال می شم اگر به چیزی که می خوام بگم توجه کنید.

سایی بابا بر خلاف آنچه که در تبلیغات می شنوید نه تنها مرجع معتبری برای انرژی و خالص کردن روح نیست بلکه روح را به گمراهی می کشاند.ساتیا سای بابا و آئین آلت پرستی،درست یا نادرست!!

چه باور کنید و چه نکنید مردمی که به ملاقات این فرد می روند دارای صعف شخصیتی و گم شده در دالان دنیا هستند و امید دارند که با ملاقات کسی با این صفات راه خود را پیدا کنند و یا بهبودی در حال و زندگی خود ببینند.

اول از همه ناچارم که بحث دین را به میان بکشم....سایی بابا بر خلاف آنچه که در مورد اتحاد ادیان درباره ی او گفته می شود - یک هندوی خالص است. هندوی خالص یعنی که به پرستش اجسام ساخته ی دست بشر می پردازد که در اسلام بت پرستی نامیده شده. اما اساس دین هندو این است که اجسامی را از سنگ-چوب یا گل بسازند و آن را رنگ کنند و لباس بپوشانند و سپس به عنوان خدایان بپرستند.پس کار از دو جا ایراد دارد : یکی اینکه بت می پرستند دوم اینکه دشمن پیروان سایر ادیان هستند.

کسانی که گرایش به تغییر دین خود از اسلام به ادیان باستانی مثل هندو - ماندایی - مانوی - زرتشتی - میترایی - جینی و بودایی دارند به اینجا سر بزنند چون در مورد این ادیان مفصل توضیح خواهم داد.بدون اینکه بخواهم مغرور به نظر برسم باید بگم که 10 سال از عمرم را صرف مطالعه ی همه ی این ادیان همچنین اسلام و مسیحیت و یهودی کرده ام و اگر خدا اجازه دهد میزانی از آن زا با شما شریک می شوم.

یکی از خدایان مهم و اساس دین هندو لینگا نام دارد. با عرض معذرت از همه! لینگا آلت تناسلی مرد است که از سنگ در ابعاد مختلف تراشیده می شود و در تمام معابد پرستش می شود.

عکس زیر برهمنی را در حال شستشوی لینگا نشان می دهد.

لینگا در مغازه ها به فروش می رسد و هندو ها در خانه ان را نگهداشته و می پرستند.

سایی بابا که خودش را تناسخی از سایی بابای شماره 1 می داند مهمترین وظیفه اش پرستش لینگا و تبلیغ پرستش آن است.

علاوه بر آن بتی دیگر است به نام لینگوم که در واقع با عرض معذرت ! آلت تناسلی زن است که أن هم به همین شکل فروخته و پرستش می شود.عکس زیر سایی بابا را در جالی که لینگوم کوچکی در دست دارد.

سای بابا در حالی که لینگوم کوچکی در دست دارد.

اساس آیین هندو پرستش هزاران خدا و الهه است که در آیین زرتشتی به آنها ایزد می گویند..اما در واقع همان آیین است در قالبی مدرن تر.

در اصل هیچ دینی در تاریخ بشر به نام هندو وجود نداشته و ندارد. هندو فقط از نام این سرزمین هندوستان به این آیین داده شده و این آیین به صورت مدون و دقیق اصلا وجود ندارد.

مسلمانان مردم این سرزمین را هندو نامیدند و امروزه به غلط نام آیین شده است.

سایی بابا کارهای عجیبی می کند و سایی بابای قبلی هم می کرد..مثل غیب شدن و ظاهر شدن یا پرواز کردن و یا فکر خوانی و ....

این قدرتها خاص سایی بابا نیست و همه ی برهمنان هندو این کارها را می کنند...همچنین مقدسان جین و بودا...

چطور ؟

حدود 60 کتاب مقدس و باستانی در آیین برهمنی وجود دارد که جاوی وردها و جادوها و نفرینهای متعدد است.این کتب فقط در دست برهمنان است و دانش ممنوعه می باشد.

با رعایت دستورات این کتابها هر برهمنی می تواند از آسمان باران بباراند و یا فرزند را در شکم زن حامله بکشد.اما منبع این جادو ها شیطانی هستند و برای منظور نیک به کار نمی روند.

برهمنان و سایی بابا از میان آنها از این قدرتها برای احمق نگه داشتن مردم استفاده می کنند و مردم ناچار به پرستش آنها هستند.

برای مثال برهمنان باید در تمام خانواده های هندو وارد و خارج شوند و هر مبلغ پولی که بخواهند دریافت کنند...وگرنه نفرینی بر خانواده می گذارند که فقط خودشان بتوانند آن را بردارند.

پیش از هر ازدواج و پیش و بعد از تولد هر بچه ای- برهمن باید مراسم مخصوص و پیچیده ای اجرا کنند تا ازدواج موفقیت آمیز شود و بچه به سلامت به دنیا بیاید...اگر خانواده برهمن را راه ندهند ازدواج به عزا مبدل می شود و این کاملا صحت دارد.

برای برخی مراسم کثیف که برهمنان باید قربانی به شیاطین هدیه کنند - کودکی مسلمان را گرفته و می کشند و خونش را روی بتها می مالند. حداقل روزی ۱۰ تا ۲۰ مورد این اتفاق در هند می افتد.

دستورات آیین برهمایی (هندو) انسان را به کارهای کثیف وا می دارد که فقط منجر به گمراهی و زندگی رقت بار می شود.برای مثال هر وقت کسی می میرد اگر فقیر باشد همانجا توی خیابان جسدش را می سوزانند و شما می ایستی و سوختنش را مشاهده می کنی و خاکسترش به حلق همه می رود و روی هر غذایی می نشیند.پوشیدن کفش درست نیست و شستن دستها اصلا مجاز نیست.هر وقت با هندویی دست دادید پیش از هز چیز دست خود را آب بکشید!

شستن بدن با آب گرم مجاز نیست...دوش گرفتن حرام است...خوردن هر نوع میوه و غذایی که حاوی ویتامین های مفید و فسفر و پروتئین باشد حرام است...وضع حمل زنان در بیمارستان مجاز نیست و....که همه اینها منجر به تولید نسلی بیمار با درصد هوشی پایین و مرگ و میر بالا می شود.

تا سال ۱۹۴۷ میلادی زنان به همراه شوهران فوت شده شان زنده در آتش سوزانده می شدند...و بیوه ها از شهر طرد می شدند.

از دیگر اساس دین هندو ازدواج بچه هاست!

در دین هندو هر روز متعلق به تولد یکی از خدایان و الهه های بی شمار است که هر روز مراسم خاصی باید در معبد و خانه انجام شود. همچنین طبقه بندی جامعه به شکل قدیمی و باستانی است...یعنی که فرزند یک بانکدار حق ندارد با فرزند یک معلم ازدواج کند و جامعه دارای سیتمی جدی است....کسانی که از طبقه پایین هستند حق خرید خانه و ماشین و چیزهای لوکس و باز کردن حساب بانکی ندارند و طبقه نجسها در کثافت دست و پا می زنند.

در چنین شرایطی یک ماه پیش جناب سایی بابا بیانیه ای صادر کرد علیه مردم فقیر جامعه و سبب تظاهرات و جنگ و جدل های فراوانی شد و مردم زیادی علیه او جبهه گرفتند از جمله نماینده گان درمجلس.

با این اوصاف اگر همچنان در پی تغییر دین هستید و یا ارادت به سایی بابا دارید می توانید کمی بیشتر روی تصمیم خود فکر کنید.پشیمان نخواهید شد.
---------------------------------------
منبع:
http://arvaah.org/forum/index.php/topic,725.0.html