اعلام برائت دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی از فرقه عرفان حلقه
ساعت ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ روز ٢٧ اسفند ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: فرقه حلقه ،عرفان حلقه و انحرافات ،استاد منصوری و عرفان حلقه ،نظر عرفا در مورد عرفان حلقه

اعلام برائت دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی

از فرقه  عرفان حلقه

 

 

دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی مقدمه نویس کتاب انسان از منظر دیگر محمد علی طاهری طی پیامی از این فرقه انحرافی اعلام برائت کرد. ایشان دارای سوابق عالی در زمینه نویسندگی و نشر آثار دفاع مقدس را دارند و عده زیادی از طرفداران عرفان کیهانی به خاطر سوابق عالی ایشان به عضویت این گروه انحرافی درآمده بودند.

 

 

 

پیام دکتر لاریجانی

بسمه تعالی

طی تماس های مکرر، بسیاری از افراد در خصوص جلسات عرفان حلقه و درمانگرها سوال می کنند، لذا لازم به تذکر است بنده هیچ گونه اطلاعی از محتوای جلسات درمانگر ها ندارم و تنها راه وصول به حقیقت را عرفان شیعه اثنی عشری می دانم. دلیل نوشتن پاورقی و مقدمه به کتاب عرفان کیهانی نیز همین بوده است تا نشان دهم که عدول از معارف اهل بیت علیهم السلام انحراف محض است. اما پس از شش سال از چاپ کتاب عرفان کیهانی و اطلاع از بعضی اقدامات درمانگر ها و تذکر به جناب مهندس طاهری باز شاهد عدم رعایت قواعد کتاب مذکور هستیم، این امر بنده را بر آن داشت که از ناشر محترم بخواهم در چاپ های بعدی به حذف نام و مطالب بنده اقدام نمایند.

از خداوند متعال می خواهم حیات و مماتم را با معرفت و ارادت به اهل بیت علیهم السلام قرین فرماید که به حمدالله تا کنون چنین بوده است.

اسماعیل منصوری لاریجانی

 

 

متن پیام در سایت دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی