ارتباط یک موسسه مدعی شفابخشی با سازمان های جاسوسی
ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ٢۳ فروردین ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: فرادرمانی ،فرقه های ضد تشیع ،بررسی فرقه حلقه ،عرفان حلقه

ارتباط یک موسسه مدعی شفابخشی با سازمان های جاسوسی


یک موسسه مدعی شفابخشی که مدتها است در ایران به دنبال کسب مجوزهای قانونی برای فعالیت است، برای جلب اعتماد مردمی مجبور شد دست به دامن یک سازمان جاسوسی شود.

به گزارش ادیان نیوز به نقل از جهان، مؤسسه روان درمانی معروف به حلقه که فعالیتش مدتها است از سوی نهادهای مسؤول در ایران به دلیل سوء استفاده های مالی و اخلاقی غیرقانونی اعلام شده است، اخیرا با نهاد اطلاعاتی و امنیتی یکی از کشورهای همسایه همکاری می کند.

ماجرا از این قرار است که سازمان امنیتی یکی از کشورهای تازه استقلال یافته در آسیای میانه چند وقتی است برای ارتقاء سطح علمی دانشگاه‌های کشورشان از آنها خواسته که چهره‌ها و مؤسسات مدعی شفابخشی در خاورمیانه و آسیای میانه را شناسایی کنند، تا با استفاده از طرح‌ها و نظرات این قبیل افراد و مؤسسات، پیام شفابخشی شبکه‌های ماهواره‌ای محبت TV، نجات TV و شبکه‌های تلویزیونی دیگر مسیحی را تقویت نمایند و با تشکیل حلقه‌های شبه عرفانی و شبه درمانی به کشورشان خدمت کرده که هم جذب توریست کنند و هم دانشگاه‌هایشان محور عالم بشریت شود.

لذا با فراخوان پایان‌نامه‌ها و پروپازال‌های تحقیقاتی از کشورهای منطقه، آموزش‌های چندروزه‌ای را تعریف و طراحی کرده و مدارکی مجعول دال بر توانایی فرادرمانی به علاقه‌مندان این رشته می‌دهند.

در همین راستا از طرف فرقه فرادرمانی حلقه نیز چندی پیش به کشور فوق رفته‌اند و ظرف چند روز به مراحل بالای استادی رسیده‌اند.

موضوع مهم این است که باید از مسؤولین پرسید که این افراد با هماهنگی کدام سازمان‌ها این مسیر را رفتند و نقش سازمان امنیتی NSS در این میان چگونه تعریف شده است.