بازداشت یک گروه شیطان پرست هنگام ملاقات با شیطان در تهران
ساعت ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ٢۳ فروردین ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: شیطان پرستی ،شیطان پرستان ایرانی ،فرقه های شیطانی

بازداشت یک گروه شیطان پرست هنگام ملاقات با شیطان در تهران

 

 

به تازگی دو گروه فعال شیطان‌پرستی در تهران و یکی از شهرهای اطراف پایتخت توسط ماموران بازداشت شدند.

به گزارش ادیان نیوز به نقل از مشرق ،این افراد که برای صحبت کردن با شیطان نیمه شب در آپارتمانی واقع در یکی از مناطق شمالی تهران جمع شده بودند و به اصطلاح در حال عبادت خاص بودند تا از نظر روحی آماده ملاقات با شیطان شوند توسط ماموران بازداشت شدند.

این افراد که گفته می شود بالغ بر 20 نفر بوده اند در نیمه‌ شب با ایجاد یک دایره به وسیله روبان قرمز و مصرف زیاد مواد مخدر عباراتی مانند ؛ گرمای وجود من از توست، تو در وجودمی، تو در قلب منی و ... خطاب به شیطان بیان می کردند.

به گفته یکی از این افراد بازداشت شده شیطان چند دقیقه قبل از ورود ماموران، به مکان مورد نظر وارد شده بود ولی ماموران او را ندیده اند!

همچنین یکی دیگر از این گروه‌ها که در اطراف تهران فعالیت می کرد و اعضای آن بازداشت شدند با پرپایی جلساتی تلاش می کردند با هتک به انبیا الهی و کتب آسمانی رضایت شیطان را جلب و به تمنای خود که همانا سخن گفتن و قدرت گرفتن از اوست، برسند.

بر اساس گزارش خبرنگار مشرق، فعالیت وابستگان به گروه‌های شیطان‌پرستی در مناطق مختلف استان تهران به منظور جذب قشر جوان بویژه دانشجویان اخیرا افزایش یافته است.

توزیع گسترده سی‌دی‌ها و فیلم‌های رقص و آواز گروه‌های شیطان‌پرست غربی در میان جوانان و برخی خوابگاه های دانشجویی، نمادها و مدل‌های مو در بین جوانان و دعوت به انجام این‌گونه اعمال و مراسمات از جمله فعالیت‌ها و شگردهای تبلیغی این گروه‌های منحرف است.

از خصوصیات رفتاری این گروه‌ها می‌توان به پوشیدن لباس‌های کهنه و مندرس و انجام حرکات غیرمتعارف که در اصطلاح (حرکت زدن) نامیده می‌شود اشاره کرد.