اقدامات ضد انقلابی فرقه کیهانی ادامه دارد...
ساعت ٧:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱٩ خرداد ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: فرقه کیهانی ،فرقه های ضد تشیع ،فرقه های ضد اسلام ،انحرافات محمدعلی طاهری

روند اقدامات معاندتی فرقه کیهانی ادامه دارد

 

 

دهن کجی جدید شورای عرفان کیهانی به حکم قوه قضائیه:

کلاسها را برگزار می کنیم...هیچکس جلودار ما نیست!

 

شورای اداره کننده فرقه کیهانی در ادامه ی روند قانون شکنی خود با صدور اطلاعیه ای دستور  برگزاری کلیه کلاسهای عرفان کیهانی را صادر نمود. لازم به توضیح است، طبق حکم صادره پارسال دادگاه انقلاب برگزاری کلیه جلسات عرفان کیهانی و تبلیغ آن در داخل کشور ممنوع و غیر قانونی می باشد.

همیهنان ارجمند در صورت ملاحظه و اطلاع از برگزاری کلاسهای عرفان کیهانی یا محل اختفای مسترهای این فرقه ضاله را در هر نقطه از ایران اسلامی، مراتب را به پلیس 110 یا شماره تلفن گویای 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهند.

 

 

 

متن بیانیه شورای عرفان کیهانی:

 

به نام بی نام او

قابل توجه تمام رهروان پرتوان عرفان حلقه و مردم سرزمین پارس

 

با توجه به گذشت 36 روز از بازداشت استاد دکتر محمد علی طاهری عزیز و صورت نگرفتن هیچگونه اقدامی از طرف مقابل در راستای آزادی این بزرگ مرد جهانی، و همچنین تداوم افتراها و تهمت های ناجوانمردانه ای که به این عرفان کاملاً خدامحور نسبت داده شده و ادامه یافته است، به اطلاع عموم می رسانیم در راستای تنویر افکار عمومی نسبت به آموزه های رحمانی استاد دکتر محمد علی طاهری عزیز، از روز شنبه به تاریخ 21 خردادماه 1390 کلیه کلاسهای عرفان حلقه تا زمان آزادی استاد عزیز برگزار خواهند گردید.

امید است که با حفظ وحدت بتوانیم ضمن گسترش این عرفان خدامحور، شاهد آزادی هرچه سریعتر استاد عشق باشیم.

همچنین مربیان محترم عرفان حلقه که خود راهنمایان این راه الهی هستند ضمن رعایت امانتداری از آموزه های استاد عزیز، از وارد نمودن هرگونه نظر شخصی در کلاسها، سعی نمایند تا فضای کلاسها را به فضایی سرشار از ادراک الهی نموده و از این طریق این شعور مثبت را در سراسر جهان گسترش دهند.

در پایان هم اعلام می نماییم ما رهروان حقیقی عرفان حلقه همانند کوه استوار هستیم و هیچ نیروی زمینی و ماورایی نمی تواند ما را از ادامه ی مسیرمان باز دارد و با لطف الهی این عرفان خدامحور را هرچه بیشتر در سراسر جهان گسترش خواهیم داد.

با تشکر و به امید آزادی استاد عشق و موفقیت هرچه بیشتر عرفان حلقه

رهرو عرفان حلقه